Wheres My Droid

Android Telefon Bulma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 677 KB
  • Version 4.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Alienman Tech
Android mobil cihazınız mı kayboldu? Hiç dert etmeyin. Çünkü Wheres My Droid uygulaması cihazınızı bulmanıza yardımcı olacak.
Wheres My Droid yazılımı sayesinde kaybolan mobil cihazınızı kolayca bulabileceksiniz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra ayarlar bölümünden gireceğiniz bir anahtar kelime yada cümleyi cihazınıza girin. Cihazın kaybolması halinde başka bir cihaz ile girmiş olduğunuz kelime veya cümleyi kısa mesaj ile kendi cihazınıza yollayın. Mesajı alan telefonunuz çalmaya başlayacak ve bu sayede sizde telefonunuzu bulmuş olacaksınız.

Bu uygulama sayesinde eğer cihazın sesini duyabilecek kadar yakın bir mesafede değilseniz GPS desteği sayesinde Google haritaları ile bağlantı kurarak cihazın nerede olduğunu GPS konumu sayesinde kolayca tespit edebilirsiniz. 

Eğer cihaz kaybolduktan sonra sim kart veya numara değişikliği yapılır ise daha önceden ayarlamış olduğunuz bir telefon numarasına bu durumu bildirir. Stealth Mode özelliği sayesinde gizli kalmasını istediğiniz metin veya bilgileri gizler. 

Wheres My Droid yazılımı ile kaybolan cihazın içerisinde bulunan bütün verileri uzaktan erişim ile silebilir, cihazınızı kilitleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için sabit hat kullanmanız gerekmektedir.

Wheres My Droid yazılımını Android 2.2 ve üzeri işletim sistemli telefonlarda kullanabilirsiniz.

Eğer uygulamayı cihazdan kaldırmak isterseniz ''Aygıt Yöneticisi'' olarak uygulamayı kaldırmanız gerekir. Bunu telefonun sistem güvenlik menüsünden yapabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Wheres My Droid indir